Епік-шоу «Кінорганум»

🎻🥁Епік-шоу «КІНОРГАНУМ» — оркестр та орган у світовому кінематографі.
📌27 листопада о 18:30, п’ятниця
🎫Квитки у касі оркестру.
☎тел: (057)706-17-16 (10:00-17:30, перерва 13:00-14:00)
або на сайті 🌐інтернет-білет
➡https://bit.ly/3jjUuWE
Вперше в Україні концерт, у якому зібрані всі кращі хіти для оркестру, органу та фортепіано, пройшов з аншлагом 🌟🔥💥 13 грудня 2019 року.
На численні прохання глядачів, саме на Хелловін 🎃, ми вирішили повторити це дійсно епічне шоу, в якому на вас чекають: відео-інсталяції та найбільший семплований (комп‘ютерний орган) в Україні, який створений на базі звучання найвідомішого органу Notre Dame de Paris. Після трагічної пожежі у 2019 році це єдина працююча звукова копія цього визначного інструменту у Східній Європі.
Про шоу📝
Глядач порине у світ «Гри Пристолів», спуститься до катакомб «Фантома Опери», відчує містичність гармоній «Ангелів та Демонів» та побуває у глибинах космосу фільму «Інтерстеллар». Також у концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії із фільмів: «Американська історія жахів», «11 друзів Оушена» та «Амелі».
🎻🥁Епік-шоу «КІНОРГАНУМ» — це концерт для прихильників інструментальної музики в стилі «епік». Суміш класичного звучання та електронних гармоній, фортепіано та короля інструментів – органу, створять незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно. В шоу буде використаний відео-ряд, що доповнить відчуття повного занурення.
🎻🥁Епік-шоу «КІНОРГАНУМ» — чудова можливість вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.
Органна музика зазвучить по-новому завдяки інструменту, в якому програмним методом записали всі регістри найвідомішого в світі органу Notre Dam De Paris, а також під звуки якого коронували самого імператора Наполеона. Інструмент не тільки передає звуки цього єдиного в своєму роді органу, а й відтворює унікальну акустику Собору Паризької Богоматері.
🎼Продюсер та диригент шоу — київський диригент Сергій Лихоманенко відомий як експериментатор на межі академічної та електронної музики. Відомий у Харкові співпрацею з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанський».
🎼Солістка концерту Олена Болюх — талановита органістка та піаністка, представник найкращих майстрів своєї справи, які залишились в Україні, а не виїхали за кордон. Її репертуар дуже різноманітний: від старого бароко до музики сучасників. Незмінним є тільки одне – високий рівень її виконання. Вміння Олени створювати драматургію твору за рахунок блискуче складених партій та ідеальної органної техніки вже оцінили навіть далеко закордоном.
🎼Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» — унікальний та єдиний в Україні музичний колектив такого типу. На сьогодні це чи не єдиний майданчик для самовираження молоді, що займається класичною музикою. Оркестр – є постійним ініціатором гучних культурних подій в регіоні. Саме на запрошення «Слобожанського» в Україні вперше прозвучала «Червона скрипка» Страдіварі. Саме з колективом оркестру у Харкові виступали імениті солісти та диригенти з США, Великобританії, Німеччини та інших країн світу.
🎼Аранжування та клавішні – Влад Солодовников, який створив оркестрові версії та сюїти в рамках проекту «КІНОРГАНУМ». Працює у стилі необароко, фьюжн-фолк, академічної електронно-акустичної музики, духовної музики (періоду початку ХХ ст.), мінімалізму, антиромантизму. Влад Солодовніков пише твори для різних складів, включаючи симфонічну музику, камерно-інструментальну, вокальну, хорову.
‼️Місце проведення та вартість квитків:
Чекаємо на вас 27 листопада у п’ятницю о 18.30
📍Будинок Алчевських, вул. Жон Мироносиць, 13 (ст. метро «Архітектора Бекетова»)
🎫Квитки у касі оркестру.
☎тел: (057)706-17-16 (10:00-17:30, перерва 13:00-14:00)
або на сайті 🌐інтернет-білет
➡https://bit.ly/3jjUuWE
⏰Тривалість шоу – 75 хвилин.
💰Квитки від 130 грн.
Кількість місць для продажу обмежена.